Page 1 of 1

PHP publish s minimalizací

PostPosted: March 31st, 2017, 7:20 am
by MartinTichovsky
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, jestli lze nějak zajistit s využitím PHP Tools pro Visual Studio publikaci projektu s minimalizací PHP nebo alespoň s odstaněním kódu. O co mi jde? Mám nějaký kód, který jde na server klienta, ale chtěl bych znepřehlednit kód a odstranit všechny komentáře, ale zároveň je chci mít ve svém projektu. Představoval bych si něco, co při publikaci vyplivne všechny snaefinované soubory, stejně jako například u ASP.NET MVC. Lze tohoto nějak dosáhnout, popřípadě zamýšlíte přidat tuto možnost do PHP Tools? Děkuji

Re: PHP publish s minimalizací

PostPosted: April 6th, 2017, 3:08 pm
by Miloslav Beno
Dobry den,

Dekuji za dotaz.

Aktualne to je mozne kdyz se pouzije projekt PHP Web Project for Microsoft Platforms, jelikoz publish handluje Microsofti publish komponenta a ta je postavena na msbuildu. Diky tomu je mozne pred publishem udelat v podstate cokoliv. Napriklad za pouziti techto tasku https://github.com/loresoft/msbuildtasks/ .

Nas klasicky PHP Web Project Publish to zatim nepodporuje, ale jelikoz se na nem bude v nejblizsi dobe hodne pracovat tak tam urcite moznosti customizace zapracujeme, at uz by to bylo volanim MsBuildu a nebo proste nejaka command line akce.

Dalsi moznost je napriklad pouzit Phing, pro ktery nemame aktualne nejakou hlubsi integraci, ale nemel by s tim i tak byt zadny problem. Je mozne mit nadefinovany Phing task co by presne toto delal + by zaroven mohl i publishovat.

Dekuji!